Завод «Перетворювач» продовжує захищатись від рейдерів

Останнім часом через засоби масової інформації розповсюджується недостовірна інформація щодо незаконності приватизації заводу.

Така інформація свідомо подається Качур Л.П. та депутатами Гришиним Я., Прасолом М. та Сидельниковою О. , що захищають та відстоюють права та  інтереси не територіальної громади та своїх виборців, а лише однієї особи – Качур Л.П., інтереси якої полягають у захопленні управління заводом «Перетворювач», початок якого покладено нею у 2006 році з незаконного привласнення 24% акцій заводу, що належали його працівникам.

Зі слів цих осіб вони начебто намагаються відновити правопорядок, викрити порушення, що сталися при приватизації пакету акцій розміром 25% у 2000 році трьома компаніями з іноземним капіталом.

Однак таке обґрунтування своїх дій є лише прикриттям їх справжньої мети: відібрати у власника контрольного пакету акцій (українського походження) 25% акцій, і тим самим збільшити свій вплив на управління справами заводу.

Не цікавить а ні Качур Л.П., а ні депутатів доля самого заводу та його працівників, які внаслідок ефективної роботи керівництва заводом отримують стабільну заробітну плату на фоні економічного спаду у країні.

Змовчують зазначені особи, що питання приватизації у 2000 році пакету акцій у 25% вже неодноразово за їх скаргами перевірялось повноважними державними органами, які підтвердили відсутність порушень вимог закону при цій приватизації.

Для формування об’єктивної оцінки населення про дійсний стан справ приватизації заводу публікуємо відповіді Фонду державного майна України на звернення вищезазначених рейдерів.